Egyéni fogadóórák

Egyéni fogadóórák

A fogadóórákra időpontot egyeztethetnek az üzenőfüzeten keresztül, vagy keressék a pedagógust a titkársági 320-2290-es telefonszámon!   ( lehetőleg az órák közötti szünetekben. A csengetési rendet megtalálják ide kattintva)

Iskolavezetés

Intézményvezető

Varga Márta Gizella intézményvezető fogadóórájára e-mailben (pannonia13altisk@gmail.com) , vagy telefonon(Tel.: 06-1/320-2290) előzetes időpont-egyeztetés szükséges!


Intézményvezető-helyettesek

Sajtósné Móró Gyöngyi, Puksa Beáta és Vigh Katalin intézményvezető-helyettesek fogadóórájára e-mailben (pannonia13altisk@gmail.com) , vagy telefonon(Tel.: 06-1/320-2290) előzetes időpont-egyeztetés szükséges!

Pedagógusok

Aranyos Dominika

tanító, I. emeleti tanári szoba

szerda 3.óra

Ádámné Koi Csilla 

tanító, I. emeleti tanári szoba

hétfő 3. óra 

Bajkó Györgyné 

tanító, I. emeleti tanári szoba

csütörtök 4. óra 

Barota Margit

tanító, I. emeleti tanári szoba

csütörtök 3. óra 

Bódy Ildikó

tanár, testnevelő tanári szoba

péntek 4. óra

Bubánné Kónya Szilvia

tanár, III. emeleti tanári szoba

"A" hét szerda 2. óra

"B" hét szerda 3. óra 

Buda Bernadett

tanító, I. emeleti tanári szoba

csütörtök 3. óra

Czeizlerné Pécsi Ildikó

tanító, I. emeleti tanári szoba  

csütörtök 5. óra

Czirkusz Andrea

tanító, II. emeleti tanár

szerda 5. óra

Csabáné Balázsi Ágnes

tanító, tanár, III. emeleti tanári

kedd 2.óra

Csoszor-Szendrői Réka

tanár, I. emeleti tanári szoba

szerda 3. óra

Dancsecs Edit

tanító, I. emelet 109. terem

szerda 5. óra

Farkas Judit Eszter

tanító, I. emeleti tanári szoba

csütörtök 3. óra

Farkas Csaba

tanár, testnevelő tanári szoba

hétfő 4. óra

Fogta Béla

tanár

csütörtök 2. óra

Fehér Nóra

tanító, fszt. 5-ös terem

hétfő 2. óra

Fekete Mónika

tanító

csütörtök 5. óra

Fónagy Klára

tanító

péntek 9. óra

Gerhardt Ildikó

tanító, I. emeleti tanári szoba

csütörtök 4. óra

Gombkötő Tamás

tanár, testnevelő tanári szoba

szerda 2. óra

Grézló Klára

tanár, III. emeleti tanári szoba

csütörtök 2. óra

Györök Attiláné

tanár, 401. terem

hétfő 2.óra

dr. Havasné Bekő Andrea

tanító, I. emeleti tanári

csütörtök 4.óra

Hajdúné Kardos Ildikó

tanító, 102. terem

szerda 2. óra

Hámoriné Nagy Erika

tanár, III. emeleti tanári szoba

péntek 6.óra

Horváth-Varga Tímea

tanár, III. emeleti tanári szoba

péntek 1. óra

Ihász Dóra

tanár, III. emeleti fizika tanári szoba

kedd 2. óra

Izsák Ágnes

tanító, I. emeleti tanári szoba

hétfő 3. óra

Jámbor Zsuzsanna

tanító

szerda 4. óra

Kalocsai Ágnes

tanár, III. emeleti tanári szoba

kedd 6. óra 

Kiss Barbara

tanár , III. emeleti tanári szoba

hétfő 2. óra 

Kiss Valentina

tanító, II.emeleti tanári

szerda 5. óra

Kis Kornélia

tanár, II. emeleti tanári szoba

péntek 4. óra  

Kovács Attila

tanító, I. emeleti tanári szoba

hétfő 4. óra  

Kovács-Major Beatrix

tanár, III. emeleti tanári

"A" hét péntek 2. óra

"B" hét péntek 4. óra 

Kovácsné Modor Melinda

tanár, III. emeleti tanári szoba

péntek 2. óra  

Könyves Tóth Zsuzsa

tanár, III. emeleti tanári szoba

csütörtök 3. óra 

Kreisz Krisztina

tanár, II. emeleti tanári szoba

péntek 3. óra

Kutas Mónika

tanító, II. emeleti tanári

péntek 3. óra

Leczkóczki Bence

tanár

péntek 1. óra

Leidinger Judit

tanító, II. emeleti tanári szoba

szerda 4. óra 

Lencsés Rita

tanító, 213-as terem

péntek 3. óra 

Lóber István

Tanító, I.emeleti tanári

kedd 3. óra

Orosz Edit

Tanító, I.emeleti tanári

hétfő 3. óra

Magyarné Dézsenyi Bernadet

tanár

csütörtök 4. óra

Majorosné Seres Éva

tanár , III. emeleti tanári szoba 

kedd 3. óra 

Márkó Szidónia

tanár, III. emeleti tanári szoba

kedd 2. óra  

Märtel Lászlóné

tanár

"A" hét szerda 3. óra

"B" hét szerda 5. óra

Miskolczi Andrea

tanár, III. emeleti tanári


Németh Gyuláné

tanár , III. emeleti fizika tanári

hétfő 5. óra 

Némethné Apáti Anna

tanár , III. emeleti fizika tanári

kedd 4. óra 

Orbánné Gáspárdy Nóra


"A" hét péntek 1. óra

"B" hét hétfő 4. óra

Pelyvás Enikő

tanító , I. emeleti tanári szoba 

szerda 4. óra 

Ságiné Kosík Katalin

tanár, II. emeleti tanári szoba 

szerda 3. óra 

Szabadfy Mariann

tanító , II. emeleti tanári szoba 

hétfő 3. óra 

Szabóné Farkas Gabriella

tanító, II. emeleti tanári szoba

péntek 3. óra 

Szalai-Galambos Ágnes 

tanár, III. emeleti tanári szoba  

hétfő 5. óra 

Schrodtné Habrany Erika

tanító

hétfő 4. óra

Szilágyiné P. Erzsébet 

tanító, gyermekvédelem

I. emeleti tanári szoba

szerda 4. óra

Tapolcsányiné Tajthy Ágnes

tanár , III. emeleti tanári szoba 

"A" hét szerda 5. óra

"B" hét csütörtök 6. óra 

Tőkési Edina

tanító, I. emeleti tanári szoba 

kedd 4. óra 

Tusz Julianna

tanár , III. emeleti fizika tanári

kedd 4. óra

Vigh Andrea

tanár, testnevelő tanári szoba

hétfő 4. óra 

Vitaszek Krisztina

tanár , III. emeleti tanári szoba

hétfő 4. óra

Zahorcsek Juhos Mária 

tanító

kedd 3. óra

Zsámboki Józsefné 

tanító, I. emeleti tanári szoba 

kedd 4. óra