Egyéni fogadóórák

Egyéni fogadóórák

A fogadóórákra időpontot egyeztethetnek az üzenőfüzeten keresztül, vagy keressék a pedagógust a titkársági 320-2290-es telefonszámon!   ( lehetőleg az órák közötti szünetekben. A csengetési rendet megtalálják ide kattintva)

Iskolavezetés

Intézményvezető

Varga Márta Gizella intézményvezető fogadóórájára e-mailben (info@pannoniaaltisk.hu) , vagy telefonon(Tel.: 06-1/320-2290) előzetes időpont-egyeztetés szükséges!


Intézményvezető-helyettesek

Sajtósné Móró Gyöngyi, Puksa Beáta és Vigh Katalin intézményvezető-helyettesek fogadóórájára e-mailben (info@pannoniaaltisk.hu) , vagy telefonon(Tel.: 06-1/320-2290) előzetes időpont-egyeztetés szükséges!

Pedagógusok

Ádámné Koi Csilla

A-B hét szerda 10:00


Bajkó Györgyné

A-B hét hétfő 13:00

Baldwin Annamária

A-B hét szerda 12:00

Balogh-Kis Kornélia

A-B hét hétfő 11:00

Bódy Ildikó

A-B hét hétfő 9:00

Bubánné Kónya Szilvia

A-B hét péntek 10:00

Buda Bernadett

A-B hét kedd 11:00

Czeizlerné Pécsi Ildikó

A-B hét péntek 11:00

Czirkusz Andrea

A-B hét péntek 9:00

Csoszor-Szendrői Réka

A-B hét csütörtök 9:00

Dancsecs Edit

A-B kedd 10:00

Deák János

A hét szerda 12:00

B hét hétfő 8:00

Elekes Gábor

A-B csütörtök 11:00


Farkas Csaba

A-B hét csütörtök 9:00

Farkas Judit

A-B hét szerda 8:00

Fehér Nóra

A-B hét hétfő 11:00

Fekete Mónika

A-B hét hétfő 9:00

Fogta Béla

A-B hét hétfő 13:00

Grézló Klára

A-B hét csütörtök 10:00

Gyergye Szilvia

A-B hét kedd 11:00

Györök Attiláné

A-B hét Hétfő 10:00

Hajdúné Kardos Ildikó

A-B hét csütörtök 10:00

Hámoriné Nagy Erika

A-B hét kedd 11:00

dr. Havasné Bekő Andrea

A-B hét szerda 12:00

Horváth Orsolya

A-B hét csütörtök 12:00

Horváth-Varga Tímea

A-B hét szerda 12:00

Hudetz András

A-B hét hétfő 8:00


Izsák Ágnes

A-B hét hétfő 12:00

Kiss Barbara

A-B hét kedd 10:00


Kocsor Marianna

A-B hét péntek 10:00

Kovács Attila

A-B hét hétfő 16.00 egyeztetéssel

Kovács Major Beatrix

A-B hét csütörtök 10:00

Kovácsné Modor Melinda

A-B hét hétfőn 11:00


Könyves Tóth Zsuzsa

A-B hét csütörtök 8:00

Kreisz Krisztina

A-B hét szerda 11:00

Kutasi Rita

A-B hét hétfő 10:00

Leczkóczki Bence

A-B hét szerda 9:00

Leidinger Judit

A-B hét péntek 9:00

Lóber István

A-B hét csütörtök 12:00

Majorosné Seres Éva

A-B hét hétfő 10:00

Márkó Szidónia

A-B hét kedd 10:00

Nagy Zita

A-B hét péntek 12:00

Németh Gyuláné

A-B hét kedd 9:00

Némethné Apáti Anna

A-B hét csütörtök 10:00


Ódor Éva

A-B hét csütörtök 13:00

Orbánné Gáspárdy Nóra

A-B hét kedd 11:00

Orosz Edit

A-B hét kedd 9:00

Pál Mária

A-B hét kedd 11:00

Pelyvás Enikő

A-B hét péntek 10:00

Ságiné Kosik Kati

A-B hét kedd 11:00

Szabadfy Mariann

A-B hét péntek 10:00

Szabóné Farkas Gabriella

A-B hét péntek 10:00

Szabó Etelka

A - B hét hérfő 16:00

Szalai-Galambos Ágnes

A - B hét csütörtök 12:00

Szeydl Kinga

A-B hét hétfő 10:00

Tapolcsányi Tajthy Ágnes

A-B hét szerda 11:00

Vigh Andrea

A-B hét kedd 12:00

Vitaszek Krisztina

A-B hét szerda 9 óra

Zahorcsek Juhos Mária

A-B hét hétfő 10:00

Zsámboki Józsefné

A-B hét péntek 10:00